logo
0

Do pobrania

Modele 3D

Aplikacja

Pobierając aplikację Desk Control™ użytkownicy biurek zbliżają się o krok do zmiany długotrwałych i często niezdrowych nawyków towarzyszących siedzącemu trybowi pracy.

Po zainstalowaniu aplikacji, przyjazne przypomnienia będą zachęcać użytkownika do częstszych zmian pozycji, a bieżące statystki pozwolą śledzić codzienne osiągnięcia.

Dodatkowo, do funkcji regulacji wysokości blatu biurka, aplikacja oferuje również możliwość zapisania w pamięci najczęściej wybieranych ustawień, dzięki czemu użytkownik zawsze może pracować w preferowanej i optymalnej ergonomicznie pozycji — gdy siedzi i gdy stoi.
Aplikacja LINAK Desk Control™ pomaga użytkownikom biurek kształtować zdrowe nawyki w ciągu dnia pracy poprzez przypominanie im o zmianie pozycji na stojącą lub siedzącą.

W aplikacji jest możliwość ustawienia funkcji Auto-Drive. Jest ona dostępna z poziomu ustawień aplikacji. Wystarczy zapisać wcześniej ulubione pozycje, następnie uruchomić funkcję Auto Drive.

Teraz przy podwójnym wciśnięciu panela w zaradnym kierunku, blat automatycznie podniesie się lub opuści do ulubionej pozycji.

E-book

Aż 70% z nas wykonuje swoją pracę w pozycji siedzącej. Szacuje się, że pracownik umysłowy ok. 10 lat życia spędza przy swoim biurku! To sporo. Zwłaszcza, że natura nie stworzyła nas do długotrwałego przesiadywania w jednej pozycji.

Wielogodzinne siedzenie skutkuje narastającym dyskomfortem, a często również poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dlatego pobierz nasz ebook i dowiedz się więcej na temat ergonomii bez lania wody.

Instrukcje

Instrukcja obsługi i montażu dla biurka Liv.

Instrukcja obsługi i montażu dla biurka Matt.

Instrukcja obsługi i montażu dla biurka Lagom.

Instrukcja obsługi i montażu dla biurka Tystnad.

Warunki gwarancyjne

Warunki gwarancyjne firmy Deskwise

logo

Jesteśmy producentem wysokiej klasy mebli z siedzibą w Polsce.

Nasza pasja i zaangażowanie pozwoliła nam stworzyć produkty, na których się nie zawiedziesz.
Cenimy sobie profesjonalizm, jakość oraz kulturę obsługi każdego Klienta.

Naszym głównym założeniem jest idea wprowadzania designu i funkcjonalności tam, gdzie tego brakuje.
Wierzymy, że ergonomia nie musi być nudna, a idealnym wyznacznikiem jest to, gdy nie zauważamy, że działa.